Slican centraleSlican IPS-08

Kompaktowa centrala telefoniczna z liniami GSM, VoIP i zintegrowanym nagrywaniem. Jednym słowem doskonałe rozwiązanie komunikacyjne. IPS-08 może pracować jako samodzielna jednostka lub być fragmentem rozproszonej sieci telekomunikacyjnej - łącząc biura w różnych lokalizacjach w ramach większej sieci central Slican. Dostepne cztery modele o zróznicowanych możliwościach i funkcjach ( IPS-08.105 w sprzedaży od sierpnia 2015)
Wymaga konfiguracji i montażu przez Autoryzowanego Partnera Slican.

Slican IPU-14

Centrala telefoniczna Slican IPU-14 jest produktem, który doskonale spełnia oczekiwania małych firm w zakresie nowoczesnej i wielozadaniowej telekomunikacji. Wbudowana brama GSM, brama VoIP, możliwość nagrywania rozmów, czy bezpłatna aplikacja bilingowa Slican BillingMAN zapewnią tanią i wysokiej jakości łączność.
Wymaga konfiguracji i montażu przez Autoryzowanego Partnera Slican.


Slican IPM-032

Centrala telefoniczna IPM-032 dzięki jednorodnej zaawansowanej platformie IT, zapewnia tanią komunikację VoIP już od podstawowej wersji produktu. Centrala charakteryzuje się elastycznością i modułowością. Do dyspozycji jest 6 lub 8 wolnych slotów, w których można zainstalować potrzebne klientowi interfejsy: porty analogowe AB, linie miejskie POTS, ISDN BRA / E1, linie miejskie VoIP, GSM, Up0 / IP / SIP. Całość uzupełniają aplikacje własne i zewnętrzne, tworząc system taniej i bezpiecznej telekomunikacji dla firm nastawionych na sukces.
Wymaga konfiguracji i montażu przez Autoryzowanego Partnera Slican.
Slican IPL-256

Centrala telefoniczna Slican IPL-256 to centrala hybrydowa, w której zastosowano jednorodną platformę IT wykorzystującą technologię VoIP, GSM i TDM. Doskonała jakość i elastyczność stanowią podstawy do projektowania bezpiecznych rozwiązań sieciowych VoIP nawet do 1000 użytkowników. Centrale IPL-256 charakteryzują się łatwością konfigurowania i tworzenia systemów, a sieciowanie i integracja jeszcze nigdy nie były tak proste.
Wymaga konfiguracji i montażu przez Autoryzowanego Partnera Slican.

Slican NCP - system zunifikowanej komunikacji

Centrala telefoniczna Slican NCP to platforma telekomunikacyjna IP o wydajności do 300 jednoczesnych rozmów i 20 połączeń video nawet dla 10.000 użytkowników. Doskonała jakość komunikacji i elastyczność systemu stanowią podstawy do projektowania bezpiecznych rozwiązań VoIP.
Wymaga konfiguracji i montażu przez Autoryzowanego Partnera Slican.

Najważniejsze są twoje potrzeby

Slican NCP jest systemem zunifikowanej komunikacji z szerokim zakresem usług: kontakt center i call center, komunikator, czat, wysyłanie sms-ów, nagrywanie rozmów, fax2mail, vioce2mail, konferencje i video konferencje, zarządzalne kolejkowanie połączeń i inne. Serwery NCP mogą obsługiwać firmy i instytucje, których oddziały, są zlokalizowane w dowolnym miejscu. Efektywne zarządzanie elementami systemu i usługami w firmie wielooddziałowej zapewnia elastyczne oprogramowanie z dostępem do sieci LAN i WAN. Czytelny interfejs Slican ConfigWEB jest sprawnym narzędziem do zbudowania indywidualnego systemu i jego konfigurację przez przeglądarkę internetową.Slican CCT-1668.S

należy do rodziny cyfrowych, nowoczesnych central abonenckich o pojemności do 100 abonentów, przeznaczonych dla biur i małych firm. Współpracuje zarówno z cyfrową siecią ISDN (BRA) jak również ze standardowymi analogowymi liniami miejskimi ze szczególnym naciskiem na mechanizm umożliwiający redukcję kosztów połączeń. Zintegrowane karty VoIP (protokoły: SiP, IAX; kodeki G.711, GSM) otwierają nowe możliwości jakie niesie ze sobą dostęp do rozwiązań sieciowych m.in. budowę rozległej i taniej sieci wewnętrznej. Karty GSM wbudowane bezpośrednio w centrali podnoszą jakość połączeń do sieci telefonii komórkowej, pozwalają ponadto na wysyłanie informacji SMS o pracy centrali. Modułowa budowa centrali oraz zastosowanie zintegrowanych kart VoIP i GSM pozwalają na realizację różnorodnych i elastycznych konfiguracji.Slican CCT-1668.L

należy do rodziny cyfrowych, nowoczesnych central abonenckich o pojemności do 156 abonentów, przeznaczonych dla małych i średnich firm. Współpracuje zarówno z cyfrową siecią ISDN (BRA) jak również ze standardowymi analogowymi liniami miejskimi. Zintegrowane karty VoIP (protokoły: SiP, IAX; kodeki G.711, GSM) otwierają nowe możliwości jakie niesie ze sobą dostęp do rozwiązań sieciowych m.in. budowę rozległej i taniej sieci wewnętrznej. Karty GSM wbudowane bezpośrednio w centrali podnoszą jakość połączeń do sieci telefonii komórkowej, pozwalają ponadto na wysyłanie informacji SMS o pracy centrali. Szczególny nacisk położono na mechanizm umożliwiający redukcję kosztów połączeń, zaś modułowa budowa centrali pozwala na realizację bardzo różnych, elastycznych konfiguracji.Slican CCT-1668.EU

należy do rodziny cyfrowych, nowoczesnych central abonenckich o pojemności do 156 abonentów, przeznaczonych dla małych i średnich firm. Współpracuje zarówno z cyfrową siecią ISDN (BRA , PRA) jak również ze standardowymi analogowymi liniami miejskimi. Zintegrowane karty VoIP (protokoły: SiP, IAX; kodeki G.711, GSM) otwierają nowe możliwości jakie niesie ze sobą dostęp do rozwiązań sieciowych m.in. budowę rozległej i taniej sieci wewnętrznej. Karty GSM wbudowane bezpośrednio w centrali podnoszą jakość połączeń do sieci telefonii komórkowej, pozwalają ponadto na wysyłanie informacji SMS o pracy centrali. Dzięki obudowie Rack19" może być montowana w klasycznych szafach 19".Slican MAC-6400

Serwer telekomunikacyjny MAC-6400 jest wysokiej klasy rozwiązaniem przeznaczonym dla dużych przedsiębiorstw i instytucji, wymagających obsługi kilkuset użytkowników sieci telekomunikacyjnej.
Elastyczne możliwości konfiguracyjne sprawiają, że MAC-6400 jest produktem, który sprawdzi się zarówno dla grupy 100 abonentów, jak i dla firm, które wymagają obsługi 640 abonentów wewnętrznych. Serwer oparty jest o jednorodną i kompletną platformę IT - znaną już z systemów CCT-1668. Obsługuje wszystkie rodzaje łączy oraz oferuje dowolność w stosowaniu kart wyposażeń niezależnie od konfiguracji. MAC-6400 zapewnia użytkownikom niezawodną komunikację głosową w oparciu o najnowsze technologie telekomunikacyjne - w tym transmisję rozmów przez zintegrowaną bramkę VoIP oraz wbudowane bramki GSM.
Centrala telefoniczna Slican CCA-2720 ISDN (produkt niedostępny w sprzedaży, jedynie serwis)

Jest to cyfrowa centrala ISDN średniej pojemnści, będąca doskonałym systemem komunikacyjnym, łączącym możliwości telefonu z zaawansowaną techniką teleinformatyczną. Jej nowoczesność, jakość, spektrum oferowanych usług znalazły swoje odbicie w mnogości jej zastosowań. Bogate oprogramowanie systemowe, wbudowane interfejsy zapewniają, za niewygórowaną cenę, komfort pracy na poziomie wymagań każdego Klienta.
© Telekom 2K | powered by introNet
Kontakt Strona główna